لیفت و کشیدن پوست گردن

kkm

گردن، از جمله بخش هایی از بدن است که اثرات افزایش سن در آن نمایان می شود. غبغب، گردن بوقلمونی، چین و چروک های عمودی و افقی، همگی با هم باعث می شوند ما پیرتر از آن چه در واقع هستیم به نظر برسیم. روش عمل لیفت گردن، با کشیدن پوست گردن و عضلات زیرین و همچنین با از بین بردن غبغب موجب بهبود ظاهر گردن می شود.

لیفت گردن چیست؟


لیفت گردن که با عنوان سرویکوپلاستی و یا پلاتیسماپلاستی نیز شناخته می شود، ظاهر گردن شما را بهبود می بخشد و خط فک مشخص تر و جذاب تری برای شما ایجاد خواهد کرد. با افزایش سن، گردن، حالت کشسانی جوانی خود را از دست می دهد و در نتیجه غبغب، خطوط و چروک های گردن، و همچنین لایه های چربی ایجاد خواند شد. این روش با برداشتن پوست اضافه و چربی و همچنین کشیدن عضلات زیرین پوست، نتایج طبیعی ناشی از پیری را از بین می برد.

چه موقع باید برای لیفت گردن اقدام کرد؟


 

 • چنانچه شما دارای گردن بوقلمونی شکل هستید که باعث می شود بسیار پیرتر از سنتان به نظر برسید.
 • چنانچه احساس می کنید گردنتان بیش از چاق است.
 • چنانچه خط فک شما حالت جوانی خود را از دست داده و می خواهید آن را بازیابید.
 • چنانچه در ناحیه ی گردن دارای پوست اضافه و شل و یا چین و چروک هستید.

عمل جراحی لیفت گردن چگونه انجام می شود؟


روش قدیمی لیفت گردن

ابتدا یک برش در زیر چانه ایجاد می شود. چربی اضافه ممکن است جدا شود و یا از طریق لیپوساکشن خارج شود و عضلات زیرین کشیده و تنگ می شوند تا خطوط و چروک های آشکار را از بین ببرند. برای جدا کردن پوست اضافه ی گردن، برش ها در اطراف و پشت گوش زده می شوند. محل برش ها و طول آن ها متفاوت است و به شدت عمل بستگی دارد. سپس با استفاده از نخ ظریف، برش ها بخیه زده می شوند و بر روی محل برش بانداژ و یا نوار پانسمان قرار داده می شود. به خاطر داشته باشید که کشیدن و تنگ کردن پوست گردن کیفت پوست گردن را بهبود نخواهد بخشید و صورت شما را به طور کامل جوان نخواهد کرد. شما ممکن است علاوه بر لیفت گردن، به لیفت صورت با نخ نیز نیاز داشته باشید، و در نهایت می توانید با استفاده از مصرف منظم محصولات مراقبتی پوست، بهترین نتایج را به دست آورید.  

هایفوتراپی

روش لیفت گردن با هایفوتراپی (اولتراسوند کانونی با شدت بالا) یک روش درمانی بدون نیاز به عمل جراحی برای صورت و گردن است که از امواج اولتراسوند استفاده می کند تا در نهایت بدون نیاز به بستری شدن، پوست شل شده و افتاده را کشیده و تنگ تر نماید.

این تنها روش درمانی لیفت گردن است که می تواند به طور اختصاصی بافت های زیرین پوست را بدون نیاز به ایجاد برش در سطح پوست مورد هدف قرار دهد. این روش همچنین تنها روشی است که از تصویربرداری اولتراسوند استفاده می کند، که به ما اجازه می دهد تا لایه های بافتی را که حین درمان مورد هدف قرار داده ایم، مشاهده کنیم و مطمئن شویم که انرژی به طور دقیق از محلی که مورد نظر ما است و بیشترین تاثیر را برای کشیدن پوست گردن ایجاد می کند، دریافت می شود.

در اولتراپی، گرما به سطح زیر پوست منتقل می شود تا بدن را تحریک به تولید کلاژن جدید کند. کلاژن، پروتئینی طبیعی است که با استحکام و مقاوم کردن پوست، موجب شادابی و جوانی آن می شود. با افزایش سن، کلاژن استحکام خود را از دست می دهد و دیگر توانایی نگه داشتن پوست را بر خلاف نیروی گرانش زمین ندارد، در نتیجه پوست شل و افتاده می شود.

هایفوتراپی برای چه کسانی مناسب است؟

کاندیدای مناسب برای هایفوتراپی ، کسی است که در ظاهر دارای پوستی شل و افتاده است. شل شدن پوست بالای ابروها، روی گردن و زیر چانه نشانه هایی از پیری پوست هستند. طیف وسیعی از افراد می توانند از روش هایفوتراپی برای لیفتینگ گردن استفاده کنند، اما به طور معمول، افراد در دهه ی 30 از عمر خود و در سنین بالاتر، کاندید مناسبی هستند. هرچند این روش نمی تواند جایگزینی برای عمل جراحی کشیدن پوست گردن باشد، اما بسیاری افراد می خواهند تا حدی پوست خود را کشیده و سفت کنند تا ظاهری جوان تر و شاداب داشته باشند، اما هنوز برای عمل جراحی لیفت گردن (از لحاظ فکری، مالی و منطقی) آماده نیستند.

درمان توسط هایفوتراپی چه مدت طول می کشد؟ و اثر آن تا چه مدت ماندگار خواهد بود؟

یک جلسه ی درمانی لیفت گردن معمولا 45 تا 75 دقیقه طول می کشد و نیازی به بستری شدن فرد ندارد. زیبایی هایفوتراپی در این است که در این روش درمانی بریا کشیدن پوست گردن از پاسخ خود بدن برای بازسازی پوست و بافت زیرین استفاده می شود. افرادی که تحت درمان توسط هایفوتراپی قرار می گیرند، پس از گذشت یک سال، هنوز کلاژن جوان و سالمی را دارند، اما روند پیری پوست ادامه دارد.

چه مدت طول می کشد تا نتایج حاصل از این روش را مشاهده کنم؟

مراجعین برای کشیدن پوست گردن با استفاده از روش هایفوتراپی، با تقبل قیمت لیفتینگ گردن و صورت ممکن است در ابتدا پس از درمان، اثرات مثبتی را احساس کنند، اما نتیجه ی نهایی لیفتینگ و کشیدن پوست گردن، پس از گذشت بیش از 3 تا 4 ماه حاصل خواهد شد، تا کلاژن پیر و فرسوده، با کلازن جوان تر و دارای قدرت کشسانی بیشتر جایگزین شود. با ادامه ی روند تولید این کلاژن جدید، می توان تا 6 ماه پس از انجام این روش لیفت گردن، شاهد بهبود در وضعیت ظاهر فرد بود.

پس از انجام این روش چه انتظاراتی می توانم داشته باشم؟

شما قادر خواهید بود بلافاصله پس از انجام این روش درمانی لیفت گردن، به فعالیت های عادی روزانه ی خود بازگردید و نیازی به انجام اقدامات مراقبتی خاصی نخواهید داشت. پوست شما ممکن است بلافاصله پس از درمان، کمی قرمز شود، اما هر تغییر رنگی طی چند ساعت برطرف خواهد شد. ایجاد کمی ورم به مدت چند روز پس از درمان و همچنین سوزن سوزن پوست و حساسیت آن به لمس به مدت چند هفته پس از انجام روش هایفوتراپی برای کشیدن پوست گردن، امری غیر معمول نخواهد بود، با این حال، این علائم در حالت طبیعی بسیار ناچیز و موقتی هستند.

مزایا

در زیر به تعدادی از مزایای عمل لیفت گردن که مراجعین آن را تجربه خواهند کرد، اشاره‌شده است:

 • به دست آوردن نتایج طبیعی. کس دیگری غیر از شما متوجه این عمل نخواهد شد.
 • زمان بهبودی سریع. 1 تا 3 هفته پس از عمل
 • ایجاد ظاهری جوان تر و زیباتر
 • افزایش اعتماد به نفس
 • امکان ترکیب این روش با روش های زیبایی دیگر
 • درمان مطمئن. خطرات احتمالی بسیار کم
 • اصلاح برخی از مشکلات زیبایی با کشیدن پوست گردن
 • بر جای ماندن جای زخم غیر قابل توجه

به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است