تزریق ژل: مزایا، عوارض و هزینه

sa

ژل های پرکننده، مواد قابل تزریقی هستند که از ترکیبات طبیعی و یا مصنوعی و به منظور تزریق به درون پوست برای بازیابی ظاهری جوان و شاداب ساخته شده اند.  بیش از 30 میلیون نفر در سراسر جهان از این روش با موفقیت استفاده کرده اند. نوع اصلی ژل های تزریقی موجود در بازار، ژل نرم و حاوی هیالورونیک اسید می باشد. این ژل با بافت های خودی تعارضی ایجاد نمی کند و با هیالورونیک اسید طبیعی بدن مطابقت دارد. ژل های تزریقی طول عمر بالایی دارند، اما دائمی نیستند.

برای بهبود و رفع خطوط و چین و چروک صورت خود و مشاهده  نتایج واقعی بدون نیاز به جراحی یا ریکاوری به کلینیک ما مراجعه کنید

هیالورونیک اسید یک ماده طبیعی است که در بدن یافت می شود و به هیدراته شدن و افزایش حجم پوست کمک می کند. هیالورونیک اسید طبیعی توسط بدن طی یک یا دو روز تخریب شده و به طور پیوسته جایگزین می گردد. با افزایش سن، این مکانیسم جایگزینی تحلیل می رود و در نتیجه از تاثیرات حجم دهی و آب رسانی هیالورونیک اسید کاسته می شود. از هیالورونیک اسید در روش های درمانی زیبایی استفاده می شود و همچنین از آن برای تزریق به درون مفاصلی که دچار آرتروز شده اند استفاده می شود تا به حرکت آن ها کمک کند. به علاوه در جراحی چشم نیز از این ماده استفاده می شود.

روش درمانی با استفاده از تزریق ژل، راهی آسان برای بهبود ظاهر است. می توان بلافاصله پس از یک جلسه ی درمانی، نتایج حاصل از آن را مشاهده کرد و این نتایج برای صورت در حدود یک سال و برای لب ها، در حدود 6 ماه ماندگار خواهد بود. با استفاده از ژل های تزریقی، می توانید اطمینان داشته باشید که ظاهری طبیعی به دست خواهید آورد و تغییری در حالت چهره ی شما ایجاد نخواهد شد. به علاوه، نتایج زیبایی این ژل ها بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده خواهد بود و کس دیگری متوجه این کار نخواهد شد!

در این کلینیک،  نهایت سعی و تلاش ما بر این است که بهترین خدمات را مطابق انتظارات شما ارائه دهیم. ما بر این قضیه واقفیم که نیازهای شما منحصر به فرد است و به همین دلیل است که تیم پزشکی متشکل از متخصصین باتجربه و حرفه ای ما نیازهای هر فرد را مشخص می کنند و روش های درمانی مخصوصی را به کار می گیرند تا در هر بار مراجعه ی شما به کلینیک، بهترین نتایج حاصل شود.

جهت بزرگنمایی کلیک کنید

[dopts id="3"]

نواحی قابل درمان بدن با تزریق ژل


از تزریق ژل می توان برای رفع جای جوش، صاف کردن خطوط و چین و چروک صورت، حجم دهی به لب ها، شکل دهی اجزای صورت و احیای پوست استفاده کرد. رایج ترین نواحی بدن که تحت درمان با ژل های تزریقی قرار می گیرند، شامل موارد زیر می شود:

•    خطوط بین بینی و دهان (ناحیه ی نازولابیال)
•    خطوط اطراف دهان
•    حجم دهی طبیعی به لب
•    بزرگ کردن طبیعی چانه
•    اصلاح جای زخم و حجم از دست رفته ی بافت

171

افراد مناسب برای استفاده از این روش


اغلب افراد می توانند از مزایای تزریق ژل  استفاده کنند. اگر قصد دارید از خطوط و چین و چروک های صورت خود بکاهید، به لب هایتان حجم دهید، به اجزای صورتتان شکل دهید و یا پوستی سالم تر و هیدراته داشته باشید، می توانید با تزریق ژل لب و صورت استفاده کنید.

از تزریق ژل نباید در نواحی و یا در نزدیکی نواحی که دچار بیماری های پوستی،  التهاب و یا مشکلات مرتبط با پوست می باشد، استفاده کنید. ژل های تزریقی بر روی زنان باردار یا شیرده آزمایش نشده است. افرادی که مبتلا به بیماری هایی هستند که سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کنند و یا افرادی که تحت درمان هایی قرار می گیرند که موجب تضعیف سیستم ایمنی آن ها می شود، بیشتر مستعد ابتلا به عفونت ناشی از تزریق ژل هستند.

طی جلسه ی مشاوره، متخصصین ما سوابق پزشکی شما را به طور کامل بررسی می کنند و در مورد خواسته هایتان با شما صحبت خواهند کرد.

آیا این تزریق ژل دردناک است؟


به طور کلی در روش تزریق ژل به درون پوست به منظور برطرف کردن خطوط و چین و چروک صورت، نیازی به بی حسی نیست. برخی افراد ممکن است طی این روش کمی احساس ناراحتی کنند؛ در این صورت برای یک درمان راحت تر، می توان از کرم بی حسی موضعی استفاده کرد.

 عوارض جانبی تزریق ژل


ممکن است بلافاصله پس از تزریق ژل، ناحیه ی تحت درمان کاملا قرمز شود. با این حال، اغلب مراجعین هیچ عوارض جانبی تجربه نخواهند کرد و قرمزی ایجاد شده، طی چند ساعت برطرف خواهد شد. به ندرت، ممکن است پوست روشن تر و یا تیره تر شود و یا ممکن است تاول کوچکی ایجاد شود. ممکن است موهای ناحیه ی تحت درمان به طور دائمی بریزد، به همین دلیل مردان باید قبل از به کارگیری روش تزریق ژل در ناحیه ی ریش و سبیل، این احتمال را در نظر داشته باشند.

تاثیر این روش برای چه مدت ماندگار خواهد بود؟


یکی از مزایای تزریق ژل این است که تاثیرات آن برای طولانی مدت ماندگار خواهد بود، اما دائمی نیست. این مدت به عواملی از جمله موارد زیر بستگی دارد:

•    سن
•    ناحیه ی تحت درمان
•    میزان ژل تزریق شده
•    کیفیت پوست
•    شیوه ی زندگی
•    سلامتی عمومی بدن

به هر حال، با استفاده از انواع ژل های تزریقی موجود در بازار، تاثیرات درمانی آن ها در ناحیه ی بین بینی و دهان بیش از یک سال و در ناحیه ی لب ها، حدود 6 ماه ماندگار خواهد بود.

هزینه و قیمت تزریق ژل


هزینه ی تزریق ژل، به مقدار ژل مورد نیاز برای تزریق و همچینی نوع ژل مورد استفاده بستگی دارد. طی جلسه ی مشاوره، فرد مراجعه کننده مورد ارزیابی قرار می گیرد و در مورد میزان ژل مورد نیاز برای کسب نتیجه مطلوب با او صحبت خواهد شد. همچنین در این جلسه در مورد هزینه صحبت خواهد شد و روش درمان مناسب با بودجه  فرد طراحی خواهد شد. می توان درمان را به تدریج و در چند جلسه انجام داد تا با بودجه ی شما هماهنگ باشد و همچنین نتیجه ی دلخواه را به تدریج به دست آورید.


به این پست امتیاز دهید.
هیچ رای ثبت نشده است