اولترازد برای لاغری ران،شکم و بازو: مزایا

اکثر ما در بدنمان چربی‌های موضعی مقاومی داریم که حتی با در پیش گرفتن رژیم سختگیرانه و ورزش منظم از بین نمی‌رود؛ بنابراین تمایل به خوش اندام به نظر رسیدن و انتخاب لباس‌های شیک و برازنده یکی از دلایل روی آوردن به لیپولیز با اولترازد است. اگرچه لیپوساکشن شکم و پلو را نمی‌توان جایگزین سبک زندگی سالم در نظر گرفت، اما این روش جذابیت، رضایت از خویشتن و اعتماد به نفس را افزایش می‌دهد. شما میتوانید با لاغری با لیزر لیپولیز داشته باشید.

در این کلینیک  از درمان‌های غیرجراحی ایمن و کارآمد بهره می‌گیرد. پرسنل باتجربه و دانش آموخته کلینیک اطلاعات و توصیه‌های لازم را در اختیار بیمار قرار می‌دهند و سپس بیمار با آگاهی کامل با انجام عملی موافقت می‌کند که دستاوردش اندامی متناسب است.

لیپولیز با اولترازد


لیپولیز اولتراسونیک عمل پیکرتراشی با حداقل تهاجم برای حذف چربی‌های مقاومی مانند چربی‌های اطراف ران، پهلو و غبغب است. این عمل در مقایسه با لیپوساکشن قدیمی به نحو مؤثرتری چربی‌های مقاوم در برابر رژیم و ورزش را با اثرهای جانبی کمتر کاهش می‌دهد. با لیزر لیپولیز پس از بی‌حسی موضعی و ضدعفونی کردن، پروب‌های اولتراسونیک به منظور از بین بردن چربی اضافه وارد ناحیه‌های مورد نظر می‌شود و سپس چربی به حالت امولسیون درآمده با مکش تخلیه می‌شود. چون جراح در لیپولیز اولتراسونیک برش کوچکی را در ناحیه تحت درمان ایجاد می‌کند، این روش در گروه عمل‌های جراحی جزیی قرار می‌گیرد.

بیمار بلافاصله پس از عمل متوجه کاهش وزن و سفت‌تر شدن پوست می‌شود، اما نتایج نهایی عمل به تدریج ظرف چند هفته آشکار می‌شود، چون طی این مدت فرایند مداومی در بدن در جریان است، ذرات ریز چربی به طور طبیعی از بدن خارج می‌شود و کلاژن جدید تشکیل می‌شود. در یک جلسه معمولاً می‌توان حدود 2 کیلوگرم چربی را تخلیه کرد و دور ناحیه درمان شده را 5 تا 10 سانتی‌متر کاهش داد.

لیپولیز با اولترا زد نتایج موفقیت‌آمیزی را تقریباً در هر نقطه از بدن که در آن با انباشت چربی مواجه هستیم  به طور مثال برای لاغر کردن بازو به دست می‌دهد؛ البته روشهاي كوچك كردن بازو متنوع هستند. این عمل معمولاً در ناحیه‌های زیر کاربرد بیشتری دارد:
•    چانه
•    زیر بغل
•    کمر و پشت بدن
•    پهلو
•    باسن
•   لاغر کردن ران (داخلی و خارجی)
•    زانو
•    شکم
•    مچ پا

مزایای لیپولیز با اولترازد در مقایسه با لیپوساکشن به روش قدیمی


•   شاخص‌ترین مزیت این روش تسلط کامل اپراتور بر پیکر تراشی و برداشت چربی است.

•    ایمنی: این عمل نوین بسیار ایمن است، البته نوع دستگاه‌ها و روش مورد استفاده بسیار مهم است.

•    شل نشدن پوست: در لیپوساکشن به روش قدیمی، پوست ناحیه‌هایی که چربی آنها تخلیه شده بود، پس از عمل شل می‌شد. اما روش جدید به دلیل تحریک کردن فیبروبلاست‌ها برای تولید کلاژن، پوست را محکم‌تر و سفت‌تر از گذشته می‌کند.

•    دوران بهبود کوتاه: لیپولیز با اولترا زد عملی با حداقل تهاجم است و نیاز به بیهوشی عمومی ندارد. بنابراین بیمار می‌تواند به تنهایی قبل و بعد از عمل رانندگی کند و پس از یک تا دو روز با تحمل ناراحتی و دردی بسیار ناچیز فعالیت شغلی خود را از سربگیرد. برای عمل‌های جزیی مرخصی یک روزه کفایت می‌کند، اما بهتر است در صورت امکان چند روز استراحت کرد.

•    کبود نشدن یا کبودی بسیار ناچیز

این عمل برای اشخاصی ایده‌آل است که شاخص توده بدنی‌شان نرمال است و اضافه وزن قابل توجهی ندارند و با ورزش کردن منظم و رعایت رژیم غذایی مناسب از سبک زندگی سالمی برخوردار هستند و تمایل به لاغری موضعی بطور مثال کوچک کردن ران دارند .
.

بهترین متقاضیان لیپولیز با اولترازد


•    اشخاصی که سعی کرده‌اند با رژیم، ورزش و روش‌های کاهش وزن توده‌های چربی را از بین ببرند.
•    اشخاصی که در بخش‌های مشخصی از بدن‌شان چربی موضعی نامتناسب با بقیه بدن وجود دارد.
•    افرادی با انتظارهای واقع‌بینانه و اضافه وزن اندک
•    افرادی که درک کرده‌اند لیپولیز با اولترا زد روش مناسبی برای کاهش وزن نیست. آگاهی کامل

اثر لیپولیز با اولترازد بر سلولیت


سلولیت در اصل چربی با دیواره‌های سلولی سخت شده و نوارهای فیبری اطراف سلول‌ها است. لیپولیز با اولترا زد با متلاشی کردن این نوارهای فیبری در سلولیت فرورفتگی ایجاد می‌کند و سلول‌های چربی را از بین می‌برد.

تعداد جلسات درمانی


درمان هر بخش از بدن تنها به یک جلسه نیاز دارد، البته تعداد جلسه‌ها به اندازه و تعداد ناحیه‌های مورد نظر بستگی دارد. پزشک پس از معاینه و ارزیابی در جلسه مشاوره اولیه تعداد جلسه‌های لازم را مشخص می‌کند. حداکثر سه بخش از بدن را می‌توان در یک جلسه ظرف تقریباً 5 ساعت درمان کرد.

آمادگی پیش از عمل


پزشک در جلسه مشاوره بیمار را از بایدها و نبایدهای دوره آمادگی پیش از عمل آگاه می‌کند؛ برای مثال از بیمار می‌خواهد از مصرف رقیق کننده‌های خون مانند داروهای ضدالتهاب، امگا 3 و 6 و ویتامین ث خودداری کند تا پس از عمل کبودی بروز نیابد.

مراقبت‌های پس از عمل


بیمار پس از عمل یک ساعت یا بیشتر استراحت می‌کند و فعالیت‌های معمول روزمره را از روز بعد شروع می‌کند. به بیمار توصیه می‌شود تا یک یا دو هفته پس از عمل فعالیت‌های جسمی سنگین انجام ندهد و مطابق دستور پزشک از گن‌های مخصوص فشرده کننده ناحیه درمان شده استفاده کند. پیشنهاد می‌شود در صورت شل بودن و افتادگی شدید پوست عمل سفت کردن بافت‌های عمیق با دستگاه بادی تایم (TM) بلافاصله پس از لیپوساکشن انجام شود. اما چنانچه شل بودن پوست ملایم تا متوسط باشد، در مراجعه‌های بعدی از رادیوفرکوئنسی برای سفت کردن پوست استفاده می‌شود. پزشک معمولاً برای کاهش ورم در هفته نخست پس از درمان داروهای ضدالتهاب و آنتی بیوتیک تجویز می‌کند.

نحوه تاثیرگذاری و انجام عمل


در این عمل از انرژی اولتراسونیک (مافوق صوت) برای متلاشی کردن چربی اضافی صورت و بدن استفاده می‌شود و سپس یا بدن طی فرایندی طبیعی چربی آب شده را دفع می‌کند یا پزشک با مکش آن را خارج می‌کند، البته مکش بیشتر برای حجم‌های زیاد چربی به کار برده می‌شود. جراح پس از بی‌حس کردن محل مورد نظر، برش کوچکی را در پوست ایجاد می‌کند، کانولای بسیار ظریفی را از پوست رد می‌کند و با قرار دادن پروب دستگاه داخل کانولا متلاشی کردن بافت چربی را شروع می‌کند. سپس ذرات چربی یا به کمک دستگاه مکش بسیار ظریف یا طی فرایندی طبیعی از بدن خارج می‌شود. این عمل 1 تا 2 ساعت زمان می‌برد و با توجه به گزینش‌پذیری اولتراسوند حداقل آسیب به بافت مجاور وارد می‌شود.

آیا پس از لیپوساکشن جای زخم بر روی بدن باقی می‌ماند؟


بله، البته جای زخم بسیار کوچک است، به علاوه پزشک با دقت بخیه‌های لازم را به گونه‌ای می‌زند که خطوط طبیعی بدن آنها را بپوشاند. در نتیجه این جای زخم‌های نامشخص باعث ناراحتی اکثر بیماران نمی‌شود.

پرسنل مجرب کلینیک ، متعهد به ارائه خدمات و درمان‌ها در بالاترین سطح استاندارد ممکن، با روی باز و رفتاری دوستانه اطلاعات لازم را در اختیارتان قرار می‌دهند تا با آرامش و اطمینان خاطر درمان را شروع کنید. مطمئن باشید با مراجعه به این کلینیک پیشرفته و مجهز از نتایج نهایی عمل شگفت‌زده و خشنود خواهید شد.


به این پست امتیاز دهید.
اولترازد برای لاغری ران،شکم و بازو: مزایا
4 از 1 رای